Ezen a héten lesz a Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál, ami az SZJG 4. hivatalos megjelenése. A Millenáris Park Fogadójában, a Ciceró Könyvstúdió standjánál Laura dedikálni fogja a könyvet és a következő nyereményjáték is ott lesz a helyszínen. Remélem minél többen ott leszünk!
Cél
Minden - Ami - SZJG
2011. április 12., kedd
KönyvFesztivál
Ezen a héten lesz a Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál, ami az SZJG 4. hivatalos megjelenése. A Millenáris Park Fogadójában, a Ciceró Könyvstúdió standjánál Laura dedikálni fogja a könyvet és a következő nyereményjáték is ott lesz a helyszínen. Remélem minél többen ott leszünk!
2011. április 10., vasárnap
Chat-hírek!
Ma egész nap megy a chat a Suliújság Facebook oldalán! Vendégek: Leiner Laura és Cortez!!! Aki akar menjen!!!
Ráadásul új verseny is van a Suliújságál: Team-képeket lehet készíteni, amik aztán bekerülnek a Suliújságba (pl.: Team-Cortez, Team-Arnold, stb.)
Hajrá!
Ja és megint kikerült a havi közvélemény-kutatás! légyszi szavazzatok!!!
Ráadásul új verseny is van a Suliújságál: Team-képeket lehet készíteni, amik aztán bekerülnek a Suliújságba (pl.: Team-Cortez, Team-Arnold, stb.)
Hajrá!
Ja és megint kikerült a havi közvélemény-kutatás! légyszi szavazzatok!!!
2011. április 8., péntek
2011. március 23., szerda
Dress-up verseny és újabb interjú
Íme az új nyereményszerzési lehetőség: a Dress-up verseny!
Íme a kiírás:
Új nyereményjáték!
És még valami!
Íme a kiírás:
Új nyereményjáték!
Te hogyan képzeled el az SzJG szereplők stílusát? Dress-up játékok segítségével készítsétek el a karaktereket, mentsétek le a képet, és küldjétek el a szentjohannagimifanclub@gmail. com e-mail címre. Ne felejtsétek odaírni, hogy kit ábrázol a kép. :) A beérkezett képeket mi töltjük fel a nyereményjáték mappájába, a legtöbbet lájkolt képek beküldői meglepetés ajándékot nyernek, továbbá az összes beérkezett kép megtekinthető lesz az L&L könyvesboltban. A játék vége: Április 7.
Példának linkelünk két oldalt, ahol sok ilyen játék megtalálható. Jó játékot! ♥
A második hírem pedig, hogy megjelent egy újabb interjú Leiner Laurával, amit most tettem föl a szokásos menüpontba.
És még valami!
A Suliújság és a Ciceró a Könyvfesztiválra különkiadást készít, szóval aki rovatíró, az törje a fejét az ötleteken, aki pedig csak ott lesz, az várjon türelmesen!
2011. március 20., vasárnap
Új versenyek, újrovatok : a Suliújság bővül!
"Neményi Arnold" barátunk igencsak belejött a Suliújság helyettes szerkesztői posztjába: lassan elárasztanak minket a versenyek. Íme az aktuális kiírások:
Kedves Rajongók!
Kedves SZJG rajongók!
Kedves Rovatírók!
Én most is a Ti segítségeteket kérem a két rovatomhoz: oldalt hamarosan megjelenik a szavazóblokk: SZAVAZZATOK!!! A másikhoz (Adj tanácsot! rovat) az a kérésem, hogy akinek lelki problémái vannak és szívesen kérne segítséget írjon a facebook-on nekem, vagy ezen az email címen: misswebs@citromail.hu Remélem tudok segíteni. Neveket természetesen nem írok ki, és ahány levél érkezik, arra mind válaszolok, de nem mind kerül bele a rovatba. Ja és a válaszokat (ha csak nem életbevágóan fontos az ügy) a megjelenéskor fogom elküldeni. Szóval ÍRJATOK!!! Köszönöm!
"Mindig is tudtad, hogy valami nincs rendben a stílusoddal? Hát akkor itt az ideje, hogy változtass rajta. Ne habozz küldjél nekem egy e-mailt egy pár képpel, hogy jól szemügyre vegyem a stílusodat. Találj ki magadnak egy álnevet ha nem akarod, hogy tudjak hogy ki vagy. Az általad küldött képeket nem publikaljuk, ne izgu...lj. Alig v...árom a leveleiteket!"
Kedves Rajongók!
Rajzpályázatot hirdetünk! Rajzoljátok le a SZJG-ből tanárokat vagy tervezzetek borítót. Töltsétek fel ide az oldalra a képeket és beletesszük a suliújságba (a SZJG 4. kötet megjelenése tiszteletére) a rovatok közé.
Valamint rajzoljatok minél több "SZJG" logót és lájkoltassátok, mert a legjobb logó lesz az áprilistól ind...uló SZJG rovat logóképe.
Beküldési határidő: április 20. (szerda)
Kedves SZJG rajongók!
Akik áprilisban részt vesznek a SZJG 4. megjelenésének valamelyik helyszínén és kedvük tarja írják le milyen élményük volt a találkozón és mi azt leközöljük a suliújság SZJG rovatában, azok örömére, akik sajnos nem tudnak részt venni ezeken az eseményeken. Remélem minél többen megosztjátok velünk élményeiteket.
Bek...üldési határidő: április 20. (szerda)
Elérhetőség: nemenyi.arnold@citromail.hu
A rovatírók (köztük vagyok) pedig a "Minden, ami SZJG 4.!" témakörben igyekszenek megvalósítani a feladatunkat, ott ez kiegészítés:
Kedves Rovatírók!
Aki ki tud menni a helyszínekre készíthet fotókat az eseményekről és elküldheti e-mail-ben a megadott határidőig.
Áprilisi téma: Minden ami SZJG 4. (könyvmegjelenés) és a Könyvfesztivál
Beküldési határidő: április 20. (szerda)
Én most is a Ti segítségeteket kérem a két rovatomhoz: oldalt hamarosan megjelenik a szavazóblokk: SZAVAZZATOK!!! A másikhoz (Adj tanácsot! rovat) az a kérésem, hogy akinek lelki problémái vannak és szívesen kérne segítséget írjon a facebook-on nekem, vagy ezen az email címen: misswebs@citromail.hu Remélem tudok segíteni. Neveket természetesen nem írok ki, és ahány levél érkezik, arra mind válaszolok, de nem mind kerül bele a rovatba. Ja és a válaszokat (ha csak nem életbevágóan fontos az ügy) a megjelenéskor fogom elküldeni. Szóval ÍRJATOK!!! Köszönöm!
De nem csak nekem lehet írni, egy új rovat indul a Kérdezd Abbyt! Ő így mutatkozik be:
"Mindig is tudtad, hogy valami nincs rendben a stílusoddal? Hát akkor itt az ideje, hogy változtass rajta. Ne habozz küldjél nekem egy e-mailt egy pár képpel, hogy jól szemügyre vegyem a stílusodat. Találj ki magadnak egy álnevet ha nem akarod, hogy tudjak hogy ki vagy. Az általad küldött képeket nem publikaljuk, ne izgu...lj. Alig v...árom a leveleiteket!"
Abby
Szerintem érdemes írni, mert úgy látom, hogy én is és Abby is nagyon várjuk a leveleiteket és készek vagyunk, hogy segítsünk!
2011. március 18., péntek
Könyvrészlet!!!
Végre!!!
Nem is írok, inkább csak a linket küldöm:
http://www.szentjohannagimi.hu/konyv4.html
Olvassátoooook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem is írok, inkább csak a linket küldöm:
http://www.szentjohannagimi.hu/konyv4.html
Olvassátoooook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. március 6., vasárnap
Hírek, hírek, hírek...
Megjelent az SZJG4 teljes borítója, íme:
Ez az 1. hírem, aki tudja és van ideje érdemes kibetűzni... =DA következő hír viszont, hogy újabb verseny van kilátásban az SZJG Facebook oldalán, ahol már tömegesen jelentkeztek a pályaművek. Ezúttal a kedvenc könyvrészletünket kell pályáznunk és lájkoltatnunk, hogy nyerhessünk, a határidő pedig március 20.
Az utolsó pedig: a könyvrészlet az SZJG4-ből március közepére várható!!!
Sziasztok!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
