Cél

Minden - Ami - SZJG

2011. május 8., vasárnap

Képek, kiírások, stb. +Verseny!!!

Van pár kép és írás az SZJG Facebook Rajongói Oldalon, amik felkeltették az érdeklődésemet. Az egyiket (feltűntetve a készítő nevét) már oldalt is láthatjátok a Suliújság Adj tanácsot! rovatának hirdetésében, de ide is kiteszem:
 
Leírás: Renit a koncert után Cortez vigasztalja.
Készítette:  Koczka Kriszta 
Gratulálok, nagyon aranyos lett!

A második kép egy kiírással együtt szerepelt, és valójában így együtt érdekes, íme:
Réka Rancsó
Kinga üzenete rövid volt és rá olyan nagyon jellemző: "Tessék, nézegesd! Ne köszönd. Tavalyi. Ui: megvannak a módszereim, ne kérdezd, honnan van! Na." Alatta pedig egy fénykép. Vikiről. Smink nélkül, punk szerkó nélkül, piercing és szőke hajfesték nélkül.

http://users2.ml.mindenkilapja.hu/users/pink-lap/uploads/1179765594.jpg
Szerintem ez így elég vicces! =D
A harmadik is egy kép:

Leírás: Reni és Cortez :))) (nem én rajzoltam, deszerintem nagyonjóó)
Megosztotta Facebookon: Kapusi Sarolta
Hát szerintem is "nagyonjóó", sőt még annál is jobb és nagyon illik rájuk! Egy pontosan ilyen jelenetet kérünk szépen Laura! =D
Najó! Most én hirdetek versenyt!!! Keressetek, rajzoljatok ilyen képeket, vagy részleteket a könyvből hozzá, de tőlem akár tárgyakat is gyűjthettek a könyvből. Fotózzátok le, vagy mindegy, csak képileg meglegyen és könyvrészlettel, vagy anélkül küldjétek el nekem a misswebs@citromail.hu email címre!!! Több információ hamarosan egy külön menüpontban lesz olvasható!

Villámjáték!!!

Minden nap 18-19h között Villámjáték van az SZJG Facebook oldalán. Érdemes figyelni, mert értékes nyereménnyekkel gazdagodhatsz (pl.: dedikált SZJG-könyvjelző)!

Szabály:
A szevezők post-olnak egy számot és egy kérdést. Ezt kommentben meg kell válaszolni, és a megadott számú helyes megfejtő nyer!

Sok sikert!

2011. május 2., hétfő

Újabb játék a Facebook-ról

A kiírás így néz ki:
SzJG nyereményjáték!
1. Készíts egy képet a saját SzJG példányaidról /kreatív, ötletes fotókat várunk :) /
2. Töltsd fel a Szent Johanna gimi facebook falára
3. Lájkoltasd az olvasókkal. :)
A legtöbbet lájkolt képek feltöltői SzJG relikviákat nyernek. A játék vége: május 15.
Hajrá Mindenki!!!!!!!!
Jaj, és persze megint kérném, hogy szavazzatok oldalt és a lelki problémákkal küszködők levelit is várom tuvábbra is ide: misswebs@citromail.hu
Köszönöm!!!!!!

2011. április 30., szombat

Pár infó

Rögtön mondom is:
1.: ismeretterjesztő céllal: az SZJG5 augusztusban jön ki!
2.: Arnold helyére egy új fiú érkezik az osztályba.

Sjanálom, tudom, hogy ez nem sok, de többet én se tudok. Azért lehet rajta agyalni egész nyáron... =D

2011. április 12., kedd

KönyvFesztivál

Ezen a héten lesz a Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál, ami az SZJG 4. hivatalos megjelenése. A Millenáris Park Fogadójában, a Ciceró Könyvstúdió standjánál Laura dedikálni fogja a könyvet és a következő nyereményjáték is ott lesz a helyszínen. Remélem minél többen ott leszünk!

2011. április 10., vasárnap

Chat-hírek!

Ma egész nap megy a chat a Suliújság Facebook oldalán! Vendégek: Leiner Laura és Cortez!!! Aki akar menjen!!!

Ráadásul új verseny is van a Suliújságál: Team-képeket lehet készíteni, amik aztán bekerülnek a Suliújságba (pl.: Team-Cortez, Team-Arnold, stb.)
Hajrá!

Ja és megint kikerült a havi közvélemény-kutatás! légyszi szavazzatok!!!

2011. április 8., péntek