augusztus 25., 26., 27. (L&L Könyvesbolt)!!!!!
Az mondjuk hihetetlen, hogy én ezúttal sem érek rá elmenni, mert pont a sulis tábor kellős közepén lesz, de remélem akik ott lesznek jól fogják érezni magukat! =D
Ha holnap a Könyvhéten lődörögsz, ne felejts el holnap benézni a Ciceró Könyvstúdió standjához, ha pedig ezt délután 5 körül teszted, akkor jó, ha nálad van egy-két SZJG példány, mert Leiner Laura a helyszínen dedikál!!!!!! Utána SZJG Fan Klub találkozó lesz, ott a helyszínen!!!!!!!!!
Réka Rancsó
