Cél

Minden - Ami - SZJG

2011. január 24., hétfő

Interjúk

_kepek/laura.jpgA Ciceró oldalán és megjelent egy interjú Leiner Laurával, valamint egy másik az Online Suliújságban. Már mindkettőt megnézhetitek Laura menüpontjában.
Egy aprócska dolgot vettem észre az egyik interjúban és ezt még feltétlenül meg szeretném osztani veletek. Amikor arról beszélgettünk, hogy milyen lenne, ha az SZJG-ből film készülne, egy csomóan azt írták, hogy nem szeretnék, csak ha könyvhű lenne az adaptáció. Sokan vagyunk így ezzel és abban maradtunk, hogy az lenne a legjobb, ha Laura írná a forgatókönyvet. Mikor ezek után ma a következővel találtam magam szemben nagyon megörültem:

Ha nem író lennél, milyen más foglalkozást tudnál magadnak elképzelni?
Forgatókönyvíró! Esetleg még gitáros, de tehetség híján ez elképzelhetetlen, tehát marad a forgatókönyvírás. :D


Hát nem lenne remek, ha valóra válna a könyvhű SZJG-film ötlete? És még Laurának is szórakoztató lenne! Kinek mi a véleménye?

2011. január 23., vasárnap

Megjelent az 1. online suliújság!!!

Minek is szaporítsam tovább a szót: KATT!!! Nekem nagyon tetszik és nektek?
A Februári szám úgy saccolom febr. 4-e után kb. egy hét múlva érkezik, annak a Valentin-nap lesz a témája.

2011. január 10., hétfő

Infómorzsák 1.

Nos sikerült elcsípnem egy kommentet az SzJG Facebook oldalán, ami végre valahára választ ad egy kissé az oly sokunk által áhított filmmel kapcsolatban.



Büszke vagyok magamra, hogy ilyen szépen beillesztettem, de  lényegre térve: na, vélemények?

2011. január 9., vasárnap

SzJG PicBadges

Most kiteszem ide az összes SzJG-s PicBadges-t ami eddig készült, már csak azért is, mert szeretek mindent összesíteni, hogy minden egy helyen meglegyen. A képekre kattintva az oldalra irányít titeket a link. Íme:

  
 
  A legújabb: (oldalt a menüsávban)

Hát nem sikerült valami egységesre, de legalább mind itt van.
És még valami: hamarosan újdonságok is lesznek az oldalon, az nem árulom el, hogy mi, de érdemes lesz figyelni a blogot.

2011. január 8., szombat

Itt a meglepetés!!!

Íme nem hiába ülök itt a gép előtt reggel óta!:

Mikor jelenik meg a 4. rész????

A Szent Johanna gimi nagy sikerére való tekintettel a Ciceró vezetősége úgy döntött, hogy a sorozat 4. részének megjelenését, amit a júniusi Ünnepi Könyvhétre terveztünk, előrehozza a Budapesti Nemzetközi Könyvfesztiválra, amely április 14-17-ig tart. A vidékiek se aggódjanak: a könyvet l...egkésőbb április 14-től minden könyvesboltban megvásárolhatják!

Igen Igen Igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. január 7., péntek

Meglepetés!!!

Upsz, lemaradtam kissé, de semmi gond, aki igazán nagy rajongó az már rég tudja, hogy holnap (jan. 8. szombat) valami nagy meglepetés vár minket a Ciceró Könyvstúdió illetve az SzJG Facebook oldalán!!! Én már alig várom! Holnap kivételesen nem fogom bánni, hogy korán felkeltenek, ha ezzel az elsők között lehetek, akik látják a meglepit! A facebook-os rajongók között már folyik a találgatás, és itt ki mit gondol? Talán egy részlet a 4. kötetből?  A borítóterv? Vagy valami más? Írjátok meg!

A másik hír (szintén kissé lemaradva, bocsi) a legközelebbi Író-olvasó találkozó időpontja. Remélem jól sikerül, de addig még van idő!