Cél

Minden - Ami - SZJG

2011. június 14., kedd

"Mozgalom"

Nos megfordult fejemben az ötlet, hogy a lehetséges SZJG film ötletének népszerűsítésére kéne csinálni egy afféle "mozgalmat" és ezt hangoztattam is az úgy fél éve indított fórumtémámon, a Facebookon. Arra nem is számítottam, hogy valaki (ez esetben Hódi Bogi =D) kap az ötleten és még előttem megcsinálja a Facebook oldalt Filmet a Szent Johanna Gimiből néven. Szóval mindenki LÁJKOLJA és TERJESSZE!!!!!!!!!!!! Hátha egy producer ráakad és rájön, mekkora lehetőség van ebben a könyvben és az írójában ( na meg az olvasókban... =D)!!! Hát rajta: vigyük filmre a csodát!
(Az eredmény már eddig is figyelemre méltó, kb. 12 óra alatt 77 lájk! Tudtok ennék jobbat is!)

2011. június 13., hétfő

Kiadási dátum!!! (SZJG 5.)

Végre valahára íme az SZJG 5. megjelenésének dátuma!:
augusztus 25., 26., 27. (L&L Könyvesbolt)!!!!!

Az mondjuk hihetetlen, hogy én ezúttal sem érek rá elmenni, mert pont a sulis tábor kellős közepén lesz, de remélem akik ott lesznek jól fogják érezni magukat! =D

2011. június 3., péntek

Könyvheti dedikálás!

konyvhetHa holnap a Könyvhéten lődörögsz, ne felejts el holnap benézni a Ciceró Könyvstúdió standjához, ha pedig ezt délután 5 körül teszted, akkor jó, ha nálad van egy-két SZJG példány, mert Leiner Laura a helyszínen dedikál!!!!!! Utána SZJG Fan Klub találkozó lesz, ott a helyszínen!!!!!!!!!
És még valami! Az Avatar verseny még mindig tart!!!

2011. május 27., péntek

Avatar verseny!!!

A Ciceró nyereményjátékot hirdet! Felkerültek a Ciceró oldalára a 4. részes adatlapok és ehhez új avatarok kellenek! No de itt a kiírás, olvassátok:

Kedves Szent Johanna rajongók!

Felkerültek a Szereplők menüpont alá a 4. kötet adatlapjai.
Játékunkban az lenne a feladatotok, hogy készítsetek Avatart a szereplők adatlapjához. Az Avatarok lehetnek saját készítésűek, montázsok, az internetről szedett fotók, bármi amit gondoltok!
Egy kikötés van, nem lehet a szereplőket megszemélyesíteni kívánó emberi fotó, ahol jól látható arcok vannak.
Az Avatarokat kérlek küldjétek a szentjohannagimifanclub@gmail.com címre. A legjobbak felkerülnek az adatlapokhoz, a nyeremények pedig Szent Johanna gimi kitűzők és karkötők lesznek.
A zsűri: Leiner Laura és a Ciceró kiadó képviselői.
Határidő: június 15.
:-)

Hát nem klassz??? =D Gyerünk! Hajrá Mindenki!!!!!!!
És még valami!!! Továbbra is várom az Adj tanácsot!-ba az érkező leveleket!
Köszönöm annak aki már írt, a többieket is bátorítsátok!!!

2011. május 12., csütörtök

2011. május 8., vasárnap

Képek, kiírások, stb. +Verseny!!!

Van pár kép és írás az SZJG Facebook Rajongói Oldalon, amik felkeltették az érdeklődésemet. Az egyiket (feltűntetve a készítő nevét) már oldalt is láthatjátok a Suliújság Adj tanácsot! rovatának hirdetésében, de ide is kiteszem:
 
Leírás: Renit a koncert után Cortez vigasztalja.
Készítette:  Koczka Kriszta 
Gratulálok, nagyon aranyos lett!

A második kép egy kiírással együtt szerepelt, és valójában így együtt érdekes, íme:
Réka Rancsó
Kinga üzenete rövid volt és rá olyan nagyon jellemző: "Tessék, nézegesd! Ne köszönd. Tavalyi. Ui: megvannak a módszereim, ne kérdezd, honnan van! Na." Alatta pedig egy fénykép. Vikiről. Smink nélkül, punk szerkó nélkül, piercing és szőke hajfesték nélkül.

http://users2.ml.mindenkilapja.hu/users/pink-lap/uploads/1179765594.jpg
Szerintem ez így elég vicces! =D
A harmadik is egy kép:

Leírás: Reni és Cortez :))) (nem én rajzoltam, deszerintem nagyonjóó)
Megosztotta Facebookon: Kapusi Sarolta
Hát szerintem is "nagyonjóó", sőt még annál is jobb és nagyon illik rájuk! Egy pontosan ilyen jelenetet kérünk szépen Laura! =D
Najó! Most én hirdetek versenyt!!! Keressetek, rajzoljatok ilyen képeket, vagy részleteket a könyvből hozzá, de tőlem akár tárgyakat is gyűjthettek a könyvből. Fotózzátok le, vagy mindegy, csak képileg meglegyen és könyvrészlettel, vagy anélkül küldjétek el nekem a misswebs@citromail.hu email címre!!! Több információ hamarosan egy külön menüpontban lesz olvasható!

Villámjáték!!!

Minden nap 18-19h között Villámjáték van az SZJG Facebook oldalán. Érdemes figyelni, mert értékes nyereménnyekkel gazdagodhatsz (pl.: dedikált SZJG-könyvjelző)!

Szabály:
A szevezők post-olnak egy számot és egy kérdést. Ezt kommentben meg kell válaszolni, és a megadott számú helyes megfejtő nyer!

Sok sikert!