Cél

Minden - Ami - SZJG

2011. november 18., péntek

Végleges lista

Most már végleg lezártam a nevezők listáját, bocsánat, aki esetleg az előzőről lemaradt, ilyenkor, ha hibázok, csak írjatok nekem és megoldom, csak olyan bonyolult néha ezer fele figyelni, igen, nekem is ott van a suli, a család és a bárátok, szóval ilyenkor kell egy kis segítség. Van egy csapat, akiktől nem kaptam nevet és sajnos, most már tényleg nem tudunk tovább várni, szóval erről sajnos most lemaradtok, de ha legközelebb lesz ilyen verseny, feltétlen várom a jelentkezéseteket.

Íme a versenyzőink:
- Hey ho, let' s go!
- Skizofrének <3 
- Csak csajok :D 
- BFF.
- Mi.
- 100% crazy

Holnap legkésőbb délelőtt 10-kor (bocsi, későn kelő vagyok =D) fent lesz a link a honlapon. Ne feledjétek, hogy egy héten belül sort kell kerítenetek arra, hogy kitöltsétek a tesztet, de ha egyszer elkezditek csak pár perc áll rendelkezésetekre, hogy befejezzétek. A percek számát is holnap adom majd meg. Valamint arra is csak egy hetetek van, hogy megírjátok nekem a projekttémátokat, amiket a korábbi bejegyzésben felsoroltak közül választhattok ki.
Sok sikert!!!

2011. november 16., szerda

Csapatverseny infó

Örömmel jelentem be, hogy a csapatverseny 1. fordulójának kérdőívét ma leteszteltem és tökéletesen működik! 'tapsvihar' Viszont tartozom a versenyzőimnek még egy projekttéma-listával amit most közzé is tennék. Arra kérnélek benneteket, hogy legkésőbb a 2. fordulóig küldjétek el nekem emailben (misswebs@citromail.hu), hogy melyik témát választottátok, csupán adminisztrációs célzattal. Valamint jelöljétek ki valamelyikőtök email címét, és arról írjatok nekem a verseny kapcsán akárhányszor szükség lesz rá. Ezt az email címet kell majd megadnotok a kvíz kitöltésekor is, hogy más a nevetekben ne tudja kitölteni a tesztet. Ezt előre is köszönöm!

És akkor itt is vannak a témák:
- Kinga és Zsolti
- Virág és Ricsi
- Jacques és Flóra
- Cortez gyerekkora
- Választható mellékszereplő: Viki, Edina, Peti, Karcsi
- Arnold Párizsban

És mielőtt kérdeznétek, igen, direkt nincs Reni-Cortez téma, mert olyan könnyen nem ússzátok meg =D, akkor is kiszedek belőletek valami kreativitást, ha minden időm, türelmem és energiám rámegy! Szóval hajrá! Sok sikert! Drukkolok nektek!

2011. november 15., kedd

Szóval itt a lista az online csapatverseny résztvevőiről. Ez sajnos még nem végleges, mert egy csapattól még várom a nevet, de ők is hamarosan fölkerülnek ide.
Az indulók:

- Skizofrének <3 
- Csak csajok :D 
- BFF.
- Mi.
(és ide még várom a nevet)

Hát az öt induló első ilyen versenyre szerintem egyáltalán nem rossz arány. Az biztos, hogy éles verseny lesz. =D
Holnap érkezik infó, ha még szükséges, de valószínűleg már mindent megírtam.
Előre is sok sikert!

2011. október 24., hétfő

Indul az online csapatverseny!!!

Szóval kidolgoztam a nemrég beharangozott verseny rendszerét és hűű most nagyon elégedett vagyok, remélem Ti is azok leszek, ha megnézitek, miből is áll az új verseny. Ezt könnyen megtehetitek, csak katt oldalt az "Online csapatverseny" menüpontra!
Remélem sokatoknak tetszik az ötlet és ugyanennyien jelentkeznek is. Szóval hajrá! Van bőven nevezési idő!
UI.: Ide írjátok kommentbe a csapatneveteket!!!

2011. október 22., szombat

15 000

Köszönöm, hogy ennyien nézitek az oldalt!!! =D Ez nagyon sokat jelent! I <3 SZJG!

2011. október 17., hétfő

Újra itt!

Szóval bocsánat, de szörnyen zűrös hetem volt, konkrétan 0-24 tanulnom kellett, ezért nem tudtam írni, mint látjátok. Hát menthetetlenül megszegtem az ígéretemet. Komolyan, lelkiismeret furdalásom lesz, mert  bár lassan egy fél hónapja nincs új bejegyzés, Ti kitartóan olvassátok a blogot. Nos, ezért csinálom, köszönöm Nektek! =D
Térjünk a lényegre, hírek:
Először is a vége felé közeleg a Háttérkép verseny az SZJG Facebook oldalán, érdemes megnézni, vannak igazán igényes, szép munkák (én többek között egy ilyen képet használok háttérképként). A galériáért katt ide!
Azután megjegyezném, hogy a Suliújság beli karrierem nem áll túl fényesen, tekintve, hogy az Adj tanácsot! rovatba újabban ismét nem érkeznek levelek. Szóval tudjátok mi következik: légyszilégyszilégyszi írjatok a misswebs@citromail.hu email-címre, ha van lelki problémátok, vagy ha tudjátok, hogy egy barátotoknak van. 
 
Ezeken kívül azonban (az unalom megelőzése végett) egy remek kis ötletem támadt. Mint tudjátok, már indítottam versenyt itt az oldalon, ami hát... krmm... nem igazán sikerült, érdeklődés hiányában. Viszont nem vagyok az a típus, aki könnyen feladja, szóval újabb versenyt hirdetek!!! Az egész persze az SZJG köré szerveződik, a formája pedig (kapaszkodjatok meg) online csapatverseny!!! Igaz én alternatív suliba járok, ahol folyton csoportokban dolgozunk, de gondolom rendes iskolába járóknak sem jelent gondot háromfős csoportokba rendeződni. Ráadásul időtök is van rá bőven, mivel a versenyterv még nincs kész, még ki kell találnom a szabályzatot, meg minden, csak azért írtam ki most hogy kellően tájékoztatva legyetek. =)
Szóval figyeljetek, mert hamarosan bővebb infóval érkezem!

2011. október 6., csütörtök

Villáminterjú

Az SZJG Facebook oldalán ezúttal Laurától és a Ciceró stábjától tesznek föl kérdéseket. Itt vannak az eddigiek:

Az eddig megjelent SzJG kötetek közül a kedvencem:
Leiner Laura: Egyedül
Till Katalin, főszerkesztő: A Szent Johanna gimi 3. - Egyedül
SzJG admin: SzJG 3.- Egyedül
Az SzJG-ben említett zenék közül ez a kedvenc számom:
Leiner Laura: Ricsi zenéi (Korn, SOAD...) + RHCP- Snow, The Walrus - Tidal wave
Till Katalin, főszerkesztő: A Beatles dalok :)
SzJG admin: Pulp: Don't you want me anymore
Villáminterjú az SzJG stábbal. :)
Ez a karakter áll hozzám a legközelebb:
Leiner Laura: Mindegyik, de ha választanom kellene, akkor Ricsi.
Till Katalin, főszerkesztő: Zsák :)
SzJG admin: Reni
Számomra a legszomorúbb jelenet:
Leiner Laura: A 4. kötetben, amikor Cortez nagymamája kórházba kerül.
Till Katalin, főszerkesztő: Amikor Arnold először utazik el Párizsba, és Reni teljesen magára marad.
SzJG admin: 3. rész, szilveszteri buli.
Ez a kedvenc borítóm:
Leiner Laura: Barátok
Till Katalin, főszerkesztő: A 3-as
SzJG admin: Remény ♥
Reni könyvei közül a kedvencem:
Leiner Laura: 1984
Till Katalin, főszerkesztő: Szerelem a kolera idején
SzJG admin: Lőrincz L. László: A kicsik
 
 Valamint pénteken derül ki a következő nyereményjáték mibenléte is, szóval ezeket közvetítettem, bár azért még mindig hiányérzetem van, mert úgy gondolom új infókkal nem nagyon tudtam szolgálni. Figyeljétek a blogot, mert hamarosan érkeznek az újabb bejegyzések, most nem tervezek hosszabb szünetet.