Cél

Minden - Ami - SZJG

2012. január 14., szombat

Szösz-mösz-infók innen-onnan

Először is felhívnám minden olyan illető figyelmét, aki nem figyeli az SZJG Facebook oldalát, hogy holnap végre megtudhatjuk mi is lesz a 6-os kötet alcíme! Ezzel kapcsolatban még holnap jelentkezem természetesen.
A másik oka a bejegyzésnek, az új desing. Remélem tetszik nektek, előreláthatóan ugyanis ez lesz a téma.
Továbbra is várom az esszéket a versenyre, valamint ismét felhívnám a figyelmet az Online Suliújság Adj tanácsot! rovatára, ahova várom a leveleket az ügyes-bajos dolgaitokról, mégpedig a megszokott email címre, a misswebs@citromail.hu -ra. A rovat csak érkező levelek esetén működik, szóval rajtatok áll, én azért vagyok, hogy segítsek, amennyire tudok.

Kellemes hétvégét! =)

2012. január 9., hétfő

Esszé-verseny!!!

Íme, ahogy beígértem, itt a meglepetés! Nem más, mint egy íróverseny, ami - és most tapsot kérek - nem sért meg egy szerzői jogot sem, pedig SZJGvel kapcsolatos! Ez az 1. ilyen bravúr az SZJGs blogok és és site-ok történetében eddig. Remélem még sok ilyen húzás lesz...
Mindent elolvashattok róla oldalt az Esszé-verseny menüpontban, de azt szeretném, ha megnéznétek a csodás videót is, aminek a mai vlogadást szenteltem. Ezt megtekinthetitek ITT.
Remélem ez a verseny jobban sikerül, mint az eddigiek! =D

2012. január 8., vasárnap

Meglepetés közeledik!

Pár napja támadt egy ötletem és úgy gondoltam, belefogok. Egyenlőre ne várjatok semmi infót, a hétfői vlogban indul a bejelenés, onnantól viszont itt az oldalon kapjátok az infókat. Remélem tetszeni fog, de többet nem árulok el! =)

Még lógok nektek a Csapatverseny eredményével, de ezt csak akkor tudom kihirdetni, ha MEGKAPOM VÉGRE A PROJEKTEKET!!! Szóval várok, de akkor az eredmény elmarad...
Jó hétvégét!

2011. december 31., szombat

SZJGs blogok

Hát az ötlet megindult és ezért (félreértés ne essék, nem gondolom, hogy az egész világ rólam koppintja az ötletet, de a többi oldal logóján azért mindig mosolyognom kell... bocsi) nem kell hibáztatni senkit, sőt én kifejezetten örülök, hiszen nagy blogpárti vagyok. Ezzel az imént leírt szép, értelmes és átlátható magyar mondattal csupán annyit akartam kifejezni, hogy egyre több SZJGs blog jön létre és úgy gondoltam, hogy igenis segíteni akarok nekik, mert mind tehetséges bloggerek, vagy épp tehetséges bloggerek lesznek belőlük, csak kell nekik hozzá egy olvasótábor. Mivel hirdetni nem szeretek (sajnos ez régi, blogger múltam előtti időkből maradt meg, bocsi) úgy gondoltam, hogy összegyűjtöm az elmúlt félév (előtte még egyedül voltam) blogtermését SZJG téren.


Szerkesztő: Timi

Szerkesztő: Enco

Szerkesztő: Anita

Szerkesztő: Mesi

Szerkesztő: Lilcsicsi

Szerkesztő: Kinga


Úgy tűnik ennyi, de ha valakit kihagytam írjon bátram és belekerül. Remélem ezzel is kicsit segítettem, ez egy afféle szilveszteri "sok-szerencsét-kívánok"!
Egyébkén meg

boldog új évet, sok sikert és rengeteg boldogságot kívánok!
UI: egyetek sok lencsét! =D

UUI: az online versenyt lezárom, jan. 7-ig küldjétek el a projekteket!

2011. december 23., péntek



BOLDOG SZÜLINAPOT ÉS KELLEMES ÜNNEPEKET MINDENKINEK!!!


 

Köszönöm, hogy ennyien olvassátok a blogot, el se tudjátok képzelni, hogy ez mennyit jelent nekem. Köszönöm, hogy sikerült összehozni a 20 000 látogatót, mert egy induló év alatt ez szerintem egész szép teljesítmény. Remélem még sokáig örömömet lelem majd a blog folytatásában és ti is élvezettel olvassátok továbbra is. Köszönöm azoknak akik bármilyen általam szervezett versenyen részt vettek, akik rendszeresen visszajeleztek (kommentben, emailben), mert ez tényleg fontos nekem, hogy tudjam, jó úton halad az oldal.

Boldog Karácsonyt és fergeteges újévet kívánok Mindenkinek!

Annamarka