Cél

Minden - Ami - SZJG

2012. március 6., kedd

Visszatérés (hivatalosan)

Tudom, hogy ezer éve nem írtam és őszintén mentségem sincs több, mint hogy addig nem akartam a szemeitek elé kerülni, míg ki nem olvasom a 6-ot, ami  -- jelentem -- megtörtént! Ki emlékszik még arra, hogy valamikor az ősz-tél önkényes váltakozásának idején elvétve emlegettem valamiféle programot, amit a többi SZJGs oldalszerkesztővel kívántam megvalósítani? Na? Hát lassan, amint a napocska előbújik elkezdek ráállni az ügyre. Remélem tetszeni fog nektek az ötlet... Juuuj, de ez még titok! =D Drukkoljatok, hogy a korábban ebben a témában említett szerkesztők is kaphatóak lesznek az ötletemre. Mindig is azt mondtam, hogy a kreativitás lételem! Hát most ezt fogom bebizonyítani, ismét.

Továbbá, mégy annyit szerettem volna megjegyezni, örülök, hogy a Moly SZJGs körökben is terjed, mert én már több mint egy éve tag vagyok (vajon mondhatjuk, hogy öreg moly vagyok? Hmm...) és naaagyon szeretem, klassz, hogy egyre többen csatlakoznak, főleg, hogy közületek is. Aki még nem tette meg, regisztráljon! (Jó tanács =D)

2012. február 1., szerda

Pssssssssssssssszt.......

Mostanában csönd van. Tudjátok, mikor a dobpergés még naagyon halk, de egyre erősödik. Ez van most. Mindenki vár, így most én se tudok mást tenni, mint hogy lógázom a lábam. Főleg, mivel az Esszé-versenyre se érkezett még, csak egy-két írás. Ne haragudjatok rám ezért, amúgy is zűrös ez az egész félév-dolog, még az Ustream-ről is lemaradtam. Egyébként ahogy elnéztem szinte minden SZJGs website alszik és a szerkesztők épp úgy mentegetőznek, ahogy én most. A Facebook-os versenyeket nem szeretném most kommentálni, se továbbítani, főleg mivel ott már teljesen elveszítettem a fonalat, szóval nem lehetne valami átlátható, de ti azért böngésszétek át őket: http://www.facebook.com/aszentjohannagimi
Köszönöm, hogy végigszenvedtétek velem ezt a bejegyzést.

2012. január 27., péntek

Összegzés az SZJG 6.-ról

Ez a bejegyzés már egy hete szórakozik velem. A blogspot sem akarja, hogy összegezem az infókat nektek, de nem adom fel, akkor is el fogjátok olvasni! =D


Cím: Szent Johanna Gimi 6. - Ketten
Szerző: Leiner Laura
Megjelenés+Dedikálás: L&L Könyvesbolt, február 23., 24., 25.
Hivatalos megjelenés: február 28.
Hossz: 516. oldal
Fogyasztói ár: 2990 Ft
Borító:


Teljes borító:


Fülszöveg:

December 20-a Reni életének legboldogabb napja, és ettől kezdve minden megváltozik.
De vajon csak jó értelemben? Vajon meddig tart a váratlanul jött boldogság? És Reninek sikerül-e nemcsak megszerezni, de meg is tartani Cortezt? Mi mindennel kell megküzdenie a saját félelmein, gátlásain kívül? Hisz Cortez a suli legmenőbb sráca, mindenki rajong érte, Reni viszont, legalábbis a saját megítélése és persze Kinga szerint, a „nyomik” táborát erősíti...
A 11. osztály 2. féléve is tele van izgalmakkal, akárcsak a korábbiak: Dave például élete eddigi legnagyobb próbatételén megy keresztül, Kinga még önmagát is felülmúlja egy diszkóban, Corteznek iskolapszichológushoz kell járnia, Viki „kiborítja a bilit”, Reninek pedig váratlan vendég érkezik a születésnapjára...

További infók előzetes bejelentés alapján:
- könyvrészlet a megjelenés előtti héten
- valami meglepetés (időpont: ?... mégiscsak egy meglepiről van szó)