Cél

Minden - Ami - SZJG

2011. december 12., hétfő

Új videó a vlogon

Nem gondolom, hogy különösebben fontos lenne minden hétfőn emlékeztetnem a jónépet, hogy VLOG VAN!, de így az elején még felhívnám a figyelmeteket. Szóval fönt van az újabb videó: katt! - http://www.youtube.com/watch?v=mrNug7pXgjE&context=C21afeADOEgsToPDskIVRF2LBE6zD4yPdktmiPAy
Egyébként meg hamarosan felkerül az oldalsávba is a csatorna jelzése, így aztán egyszerűbb lesz az élet. Az eheti adás szerintem egy kivételesen érdekes témát feszeget, szóval mindenképp nézzétek meg!

2011. december 10., szombat

3. forduló

Úgy döntöttem - nagyrészt a technikai problémák miatt -, ez a hét affajta bónusz idő lesz, hogy elkészíthessétek a projekteteket. Ezzel kapcsolatban most időt szakítok minden kérdésetek megválaszolására. Mindazonáltal, hogy mégis pontozható legyen némiképpen, kaptok még egy feladatot: készítsétek el az egyik mellékszereplő közösségi adatlapját (körülbelül úgy, mint a könyvek elején). A mellékszereplő választható, de természetesen nem lehet a 11.b tagja, tehát nem lehet már meglévő adatlap. Ezeket jövő szombatig küldjétek el nekem! Jó munkát mindenkinek!!!

A "nem-versenyzőknek" pedig üzenem, hogy számítsanak a videóra hétfőn, bár még igencsak előkészületi stádiumban van, de "nem adom fel, míg nem robbanok szét" ahogy azt az LGT olyan szépen megénekelte. Addig is: jó hétvégét!

2011. december 5., hétfő

A frissítések csúcsa!


Íme a meglepetés, amit már napok óta készítek nektek (el se hiszitek mennyit szenvedtem pár dologgal): YouTube csatorna!
Már fel is került az 1. videó, nem is szaporítom a szót, mert mindent megtudtok belőle.

2011. december 4., vasárnap

Ustream-kutatás és kezdeti frissítések

Őszintén sajnálom, hogy tegnap nem értem rá fölmenni az Ustreamre pedig a múltkor is szuper volt, viszont vannak mások akiknek sikerült és ez alatt most pont egy "kollégámat" értem, aki szintét az SZJGs oldal szerkesztés szakmájában utazik, szóval nagy tapsot Palacsiinnak és társszerkesztőjének Bagettnek! A tegnapi beszélgetésből rángattak ki szösszeneteket, amit elolvashattok az oldalukon az usherworld.gportal.hu/ -n, de ha csak ez a konkrét hír érdekel akkor IDE kattints, mert voltam olyan ügyi, hogy kiemeltem nektek ezt az egyet. Mindemellett én ajánlom, hogy nézzetek végig az egész oldalon, mert nagyon klassz. Szóval ez úton is szeretnék nektek gratulálni Palacsiin és Bagett.

A későbbiekben amúgy szeretnék együtt dolgozni valami közös projekten a többi SZJGs oldalszerkesztővel, mi több, már az októberi üresjárat óta fontolgatom az ötlet kibontakoztatását, de valószínűleg erre március, április magasságában kerül sor, addig még egyébként konzultálnom kéne pár szerkesztővel. Hogy mi az ötlet, az maradjon titok, egyenlőre csak egy valaki tud róla és ő nem fogja elárulni (Kori, ha ezt olvasod, ezúton is kérlek, hogy Ne áruld el! Köszi! =D).
Hogy kikek szeretnék fölkeresni? Hát én első sorban Lerára gondoltam a truegomez.gportal.hu szerkesztőjére, valamint persze Palacsiinra és Bagettre, de igazából nyitott vagyok, szóval még fogok kutatni értékes emberekre itt az SZJG univerzum online kihelyezettségében...

Hogy tetszik? Ez az oldal avatarja szóval copyright!


Ja és még valami! Elkezdem lassacskán feltölteni a frissítéseket, kezdve a blog facebook oldalával, amit megtekinthettek IDE kattintva. Remélem nem lesz fölösleges, hanem kihasználjuk a facebook adta lehetőségeket. Mindenesetre katt és like! Oké? =D

2011. december 3., szombat

SZJG 6 megjelenés, dedikálás és személyes katasztófáim

Vannak egy jó hírem és egy rossz.
Kezdem a jóval, tekintve, hogy ez vonatkozik mindenkire: az SZJG 6 hivatalos megjelenése 2012. február 28!!! Azonban a szokott dedikálás se marad el: február 23., 24. és 25-én találkozunk az L&L Könyvesboltban! További infót a könyvről sajnos csak januárban kapunk, de ez így is elég klassz. =D

Najó, akkor essünk túl a rossz híren is. Természetesen megint én szúrtam el a dolgot, de nem akarok mindenkit leterhelni, szóval aki nem vesz részt az online a csapatversenyben, megnyugodhat. Szóval, kedves csapataim! Sajnos egyenlőre ezzel a világméretű katasztrófával küszködöm. Nem tudom, hogy tudnám megoldani, mert vannak, akiknek az 1. feladatsora is elveszett. Igyekszem kitalálni valamit, de addig, amíg nem tudom pótolni a hiányzó kvízeket, sajnos a 3. feladatsor se kerül föl. Elég valószínű, hogy az egész verseny egy héttel elcsúszik. Amint kitalálok valamit jelentkezem. Ne haragudjatok! Nem számoltam azzal, hogy kvízes oldal bekrepál... =(

Ez azonban nem terhelhet mást, csak engem, szóval a frissítésekre számíthattok (egész délelőtt a lakás egyik végéből a másikban futkorásztam a két gép között, hogy a  minél hamarabb készen legyenek). Szóval remélem tetszeni fognak. Az viszont biztos, hogy a hétvégén nem kerülnek föl, csak hétfőn, vagy kedden (bocsi, de természettudomány témazárót írok a hét elején és a fizikával amúgy is hadilábon állok).

Így áll a helyzet, de ne aggódjatok, áthajókázok a hullámokon... =)

Kavarodás

Figyelem, egy most a versenyzőknek szól!
Sajnos az oldal, ahova feltöltöttem a kvízeket csúnyán összekavarta a dolgokat, szóval arra kérek minden csapatot, hogy írják ehhez a bejegyzéshez kommentben, hogy
(Csapatnév)
(Kitöltötted-e az 1. forduló feladatsorát)
(Kitöltötted-e a 2. forduló feladatsorát)
 Előre is köszönöm!
A 3. forduló feladatsorát hamarosan feltöltöm ide, az oldalra, és mostantól kezdve email-ben küldjétek el a válaszokat!
Köszönöm a megértéseteket!

2011. december 1., csütörtök

Boldog bloggerek és egyebek...

Ki nem találjátok, mi történt!
Tegnap hívták fel a figyelmemet egy postra az SZJG facebook oldalán, íme:
Nos, én fel is vettem és fantasztikus híreket kaptam!!! Kiderült, hogy az - idézem - legaktívabb/legnépszerűbb SZJGs oldalak szerkesztőit szeretnék megjutalmazni. Szóval most ugrálok örömömben. Nem is az ajándék számít, hanem maga az elismerés, amit leginkább nektek köszönhetek, kedves olvasók, szóval ezermillió köszi!, köszönöm!,  szeretlek titeket! vagy más amit ilyenkor mondani/írni szokás. Remélem ezentúl is ilyen értékelhető munkát végzek majd és továbbra is lesz részem abban az örömben, hogy olvassátok a blogot.
Most viszont megyek és tovább gondolkodom a frissítéseken, mert emiatt most nem érzem elégnek őket. Hamarosan ezek is elérhetőek lesznek, ha jól számolom már a hétvégén, hétfőn vagy épp a Mikulás hozza majd őket (nem fogok beöltözni, az azért már az elmebaj határait feszegetné!).
Még egyszer köszönöm!!!

UI.: Kedves versenyző csapatok! Még  semelyikőtök se töltötte ki a 2. forduló tesztjét! Hajrá, már csak kevés időtök maradt!!!